LuxInteriors

Garderoba – indywidualny projekt

Każdemu, niezależnie od tego czy mieszka w bloku, czy może w domku jednorodzinnym, na pewno, przydałaby się garderoba. Jest to miejsce, w którym możemy przechowywać wszystkie swoje ciuchy, a także akcesoria, niezależnie od panującej aktualnie pory roku.

Pomieszczenie na garderobę

Nie każdy może pozwolić sobie na to, by w jego domu znajdowało się osobne pomieszczenie przeznaczone na garderobę. Czy jednak tego stwierdzenia na pewno nie da się w żaden sposób podważyć? Jeśli dobrze pomyślimy, a nawet skonsultujemy swoje pomysły z architektem wnętrz, mamy duże szanse na to, by garderoba jednak powstała. W zupełności wystarczy oddzielić niewielkie pomieszczenie płytami z karton-gipsu. Można również zadziałać podobnie, jak przy tworzeniu szafy wnękowej. Ciekawym pomysłem jest w dużej sypialni, przesunięcie łóżka niemalże na środek pokoju, by zaraz za nim postawić ściankę. To właśnie za nią może znajdować się garderoba, co prawda niezupełnie zamknięta, ale wszystkie rzeczy po wejściu do sypialni nie znajdują się całkowicie na widoku.

Organizacja garderoby

Istnieje wiele ciekawych możliwości oraz rozwiązań, które pozwalają na świetną organizację garderoby. Otwarte regały, szuflady, wieszaki, a także liczne pudełka umożliwiają segregację poszczególnych rzeczy. Dzięki takim możliwościom, w końcu wszystkie skarpetki będą znajdować się w jednym miejscu, a w drugim możemy trzymać swetry na zimę. Jeśli tylko mamy taką ochotę, to każda dosłownie rzecz, możemy mieć na osobnej półce, która będzie się bardzo ładnie prezentować, niczym na sklepowej witrynie.

aranżacja wnętrz gdańsk